Masáž Dr. Wu Bin Jianga je masážou meridiánov a spúšťacích zón hlavy, tváre, krku, ramien a chrbta. Odstraňuje stres, napätie, bolesti, dodáva energiu chorým orgánom, odblokúva energetické dráhy, zlepšuje stav pokožky, má detoxikačné účinky a omladzujúci efekt... viac informácií

Poradňa

leto - začiatočníci

Otázka bola pridaná používateľom Nia dňa 22.06.2013 a zodpovedaná dňa 22.06.2013

Znenie otázky: Zdravím. Zaujíma ma, či chystáte v lete kurz pre úplných začiatočníkov, nakoľko si nie som istá či by som zvládala cvičenia keby som sa pripojila k už prebiehajúcej skupine - nemám totiž dobrú pohybovú pamäť čo mi bráni v športoch, tancoch a akýchkoľvek pohybových aktivitách. V tai chi sa mi pohyby nezdajú prirýchle, preto by som to chcela skúsiť. Len mám pocit, že je rozdiel aj medzi začiatočníkom ktorý už cvičí aspoň 2 mesiace a tým kto príde na cvičenie úplne prvý raz, nerada by som to vzdala skôr než začnem - určite sa budem cítiť príjemnejšie v skupine rovnako "nemotorných" ako som ja... :) Aký je Váš názor?

Odpoveď: cvičenia pre začiatočníkov sú aj v lete, každú stredu od 17.-19.00 na Orlej 2. Ak by ste mali záujem, robím aj víkendový kurz taichi a chikungu v Telkibányi 6.-7.júla, cena je 75 eur. Program je zostavený tak, že je určený aj pre úplných začiatočníkov, ktorí ešte nikdy necvičili. Napíšte mi na mail bea@tajci.sk, ak by ste mali záujem, mám ešte voľné miesta. Odvoz z Ke viem zabezpečiť.

Naspäť k zoznamu otázok
© 2010 tajci.sk. Všetky práva vyhradené. Design & programming by Wimagi & Webtunning